Bosch Termoteknik Isıtma ve Klima Sanayi Ticaret Anonim Şirketi

Bosch Termoteknik, enerji verimli ısıtma sistemleri, sıcak su çözümleri ve soğutma sistemleriyle dünyanın önde gelen tedarikçilerindendir. 2013 yılında yaklaşık 13.500 çalışan ile 3.12 milyar Avro’luk ciro gerçekleştirilmiştir. Bosch Termoteknik, birçok güçlü uluslararası ve yerel markaya sahip olup, Avrupa, Kuzey Amerika ve Asya ülkelerinde çeşitlendirilmiş ürün gamıyla üretim yapmaktadır.

Bosch Grubu, otomotiv teknolojisi, enerji ve inşaat teknolojisi, endüstriyel teknoloji ve tüketim malları alanlarında faaliyet gösteren, dünyanın önde gelen teknoloji ve hizmet tedarikçisidir. 2013 yılında yaklaşık 281 bini aşkın çalışanı ile 46,1 milyar avro tutarında satış gerçekleştirmiştir. (Konsolidasyon yönetimiyle ilgili hukuki kurallarda yapılan değişiklik sebebiyle, 2013 finansal verileri ancak 2012 yılının belirli bir kısmı ile karşılaştırılabilir) Bosch Grubu; Otomotiv Teknolojileri, Sanayi Teknolojileri, Dayanıklı Tüketim Malları ve Enerji ve Bina Teknolojileri olmak üzere 4 ana sektörde faaliyet göstermekte olup, Robert Bosch GmbH ve 50’nin üzerinde ülkedeki 360’dan fazla bağlı bölgesel şirketten oluşmaktadır. Satış ve servis ortakları da dahil edildiğinde, Bosch yaklaşık 150 ülkede temsil edilmektedir. Bu dünya çapındaki gelişme, üretim ve satış ağı, daha fazla büyümenin temeli olup, 2013 yılında dünya çapında 5.000 patent başvurusunda bulunulmuştur. Bosch Grubu etkileyici ürün ve hizmetler tasarlayarak, hem inovatif hem de faydalı çözümler sunarak yaşam kalitesini artırmayı amaçlamaktadır. Böylelikle, şirket dünyanın her yerinde “yaşam için teknoloji” sunabilmektedir.

Yasal Uyarı

Bosch Isı Sistemleri

Bosch Isı Sistemleri, sıcak su çözümleri, doğa dostu ısıtma ve enerji verimliliği yoluyla iç mekanda rahatlık sağlamada müşterilerimizin rahatlığı için sadece sürdürülebilir kaynak yönetimine değil, aynı zamanda sistem çözümleri ve kullanıcı dostluğuna da odaklanmaktadır.

Bosch Isı Sistemleri'nin, satış ve pazarlama faaliyetlerini gerçekleştirdiği cihazlar, yer tipi kazanlardan duvar tipi cihazlara, ısı pompasından güneş enerjisi sistemlerine ve katı yakıtlı kazanlara, kojenerasyon cihazlardan endüstriyel kazanlara kadar, doğa dostu ve enerji verimliliğini ön planda tutan sistemleri içermektedir.

Buderus

Buderus markası, Isıtma bizim işimiz sloganıyla ısıtma pazarına girmiş ve bu alanda bir çok yeniliğe imza atmıştır. Tüm Dünya’da döküm üzerine üstün başarılara sahip olan marka değişen teknoloji ve ihtiyaçlarla kendini sürekli geliştirmektedir. 278 yıllık marka başarısının arkasında bu uzmanlık ve profesyonel bakış açısı yer almaktadır. Buderus bugün Avrupa ağırlıklı olmak üzere Amerika ve Asya dahil yaklaşık 50 ülkede faaliyetlerini sürdürmektedir.

Bosch Termoteknik Servis Merkezi

Bosch Termoteknik Servis Merkezi, gelişmiş servis bilinci ve anlayışıyla kullanıcıya en iyi hizmeti vermeyi benimsemiştir. Servis yapımızın etkinliğini ve başarısını artırmak amacıyla teknik ekiplerimizin tümü, büyük önem verdiğimiz ve genel ilkemiz olan “doğru teknik hizmet ve düzgün diyalog” konularında eğitim almaktadırlar. Bu kalitenin sürekliliğini sağlamak için tüm yetkili servislerimiz, Bosch Termoteknik Servis Merkezi

Bilgi Paylaştıkça Çoğalır...

Bosch Termoteknik Isıtma ve Klima San. Tic. A.Ş. bünyesinde faaliyet gösteren Bosch Termoteknik Akademi, şirketimizin 40 yıldır sürdürdüğü eğitim faaliyetlerini tek çatı altında toplamak amacıyla kurulmuştur.

Akademimiz, şirketimizin sahip olduğu teknik yetkinlik ve bilgi birikimini kendi çalışanlarının yanı sıra sektör içerisindeki diğer aktörler ile de paylaşarak, hem sektörümüze hem de ülkemize hizmet etmeyi amaçlamaktadır.

Bu amaçla şirket içi çalışanlarımız dışında, yetkili bayi ve yetkili servislerimizin personelleri, sektörde faaliyet gösteren projeciler, uygulamacılar, mühendis, tekniker ve teknisyenler, sivil toplum örgütleri, mimarlar ve eğitmenler hedef kitlemizi oluşturmaktadır.

Bosch Termoteknik Akademi bünyesindeki eğitimler, teknik eğitim koordinatörü ve teknik eğitmenlerden oluşan teknik eğitim birimi tarafından organize edilmektedir. Teknik eğitim birimi, akademimizin teknolojik alt yapısını geliştirmek ve eğitmenlerimizin yetkinliğini sürekli en üst seviyede tutmak üzere kurulmuştur.

Akademimiz bünyesinde, İstanbul ve Ankara’daki eğitim merkezlerimizde teorik eğitim salonlarımız, ısıtma ve klima sistemlerine özel, uygulamalı eğitim salonlarımız bulunmaktadır. Uygulamalı eğitim salonlarımız, çalışır durumda olan ısıtma ve soğutma ürünleri ile donatılmış olup, ihtiyaca yönelik uygulamalı eğitimler için tasarlanmıştır.

Akademi eğitimleri yalnızca İstanbul ve Ankara’daki eğitim merkezlerimiz ile sınırlı değildir. Ülke çapında birçok bölgede düzenlenen eğitimler, toplantı ve konferans salonlarında hedef kitlemize ulaştırılmaktadır.

Web tabanlı e-öğrenme platformumuz sayesinde, eğitimlerimizi kayıt altında tutuyor ve uzaktan eğitim içeriklerini kullanıcılarımız ile paylaşabiliyoruz. Eğitimlerimize katılan katılımcıları sisteme kullanıcı olarak tanımlıyor, kullanıcılarımıza eğitim içeriklerine istedikleri zaman internet üzerinden ulaşma imkanı tanıyoruz.

Ayrıca kullanıcılarımıza, platformda bulunan kütüphane içeriklerinden yararlanabilme ve diğer kullanıcılar ile iş arkadaşı olup tartışma konuları üzerinde fikir paylaşabilme imkanı sunuyoruz. Uzaktan eğitim içerikleri ile ülke çapında düzenlediğimiz teorik ve pratik eğitimlere destek oluyor, hedef kitlemizin istediği bilgiye her an ulaşabilmesi için projeler geliştiriyoruz.

Eğitimlerimizde katılımcı kayıtlarını, değerlendirme anketlerini ve sınavları dijital oylama sistemi ile interakif olarak gerçekleştirebiliyoruz.

Çağrı Merkezi

Bosch Termoteknik Çağrı Merkezi, sadece servis hizmeti değil, aynı zamanda eğitimli müşteri temsilcileri ile yüksek kalitede müşteri hizmeti sunmayı da hedefleyerek her türlü soru ve sorununuza profesyonel bir ekiple tam zamanında çözüm sunuyor.

Ayrıca Bosch Termoteknik Çağrı Merkezi’nde yapılan anketlerle düzenli veri akışı sağlanarak, müşteri ve pazar ihtiyaçlarına çözümler üretiliyor.

Profesyonel Ekip

Servis personelimiz, sürekli güncellenen teknik programlar ve seminerlerle profesyonel eğitimden geçirilir. Böylece, sürekli gelişen ve yenilenen ürünlerimizin periyodik bakım ve onarımları uzman personelimiz tarafından yapılır.

Tam Donanımlı Servis Filosu

Tüm servis araçları, en yeni teknolojik bakım ve onarım cihazlarıyla donatılmış olup pek çok farklı yedek parçayı ve aksesuarı barındıran minik bir depo işlevini de görür.

Acil Nöbetçi Servis

Normal çalışma saatleri dışında da size hizmet sunacak nöbetçi acil servisimizlerimiz bulunmaktadır.

Orjinal Yedek Parça

Servisimizde binlerce farklı orijinal yedek parça mevcuttur. Değiştirilen her yedek parça, yurt çapında geçerli olmak üzere 1 yıllık malzeme ve işçilik garantisi altındadır.

Bosch Isı Sistemleri Çağrı Merkezi

444 2 474

Buderus Çağrı Merkezi

444 5 474

BOSCH TERMOTEKNİK ISITMA VE KLİMA SAN. TİC.A.Ş.

Organize Sanayi Bölgesi PK: 45030
Manisa Türkiye
Tel: (0236) 226 1000

İSTANBUL BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

Aydınevler Mah. İnönü Cad. No:20
Küçükyalı Ofispark A Blok PK:34854
Küçükyalı / Maltepe - İstanbul Türkiye
Tel: (0216) 432 0800